Baseina bumbiņu tīrīšana

Varianti
Detalizēta informācija
KidBox.lv piedāvā profesionālo bumbu baseinu bumbiņu tīrīšanu. Ar mūsu palīdzību jūsu klienti var būt droši par bumbiņu tīrību bumbu baseinos !

Speciālā bumbu tīrīšanas iekārta iztīrīs un dezinficēs bumbiņas ātri un kvalitatīvi. Jums vajag tikai piezvanīt mums un pasūtīt bumbu tīrīšanu !

Bumbu tīrīšanas kvalitāte ir pierādīta ar Eiropas ražotāja 25 gadu pieredzi, ko apstiprina speciālais Eiropas kvalitātes sertifikāts.
 

Cik daudz laika, pūļu un finanšu jūs tērējat bumbiņu tīrīšanai? Mūsu profesionālā iekārta iztīra 15 000 bumbas stundā un, protams, to nevar salīdzināt ar cilvēku tīrīšanas kvalitāti !

    Ministru kabineta noteikumi reglamentē bērnu rotaļu zonu tīrīšanu reizi nedēļā, bet tomēr bieži vien laukumi netiek izmantoti katru dienu - mēs iesakām tīrīt bumbiņas baseinos REIZI MĒNESĪ !
 
     Speciāli veiktie pētījumi parādīja, ka mūsu bumbiņu tīrīšanas iekārta noņem 75% baktēriju, pat neizmantojot īpašos dezinfekcijas līdzekļus, kā arī 99% putekļu, matiņu, pārtikas palieku, apģērbu fragmentu utt.
    
    Mūsu cenu politika ir individuāla un balstīta uz vairākiem faktoriem: bumbiņu lielumu, bumbiņu skaitu, tīrīšanas biežumu utt.

     Mēs piedāvājam dažus cenu plānus:
  • Vienreizēja tīrīšana
  • Regulārā tīrīšana uz līguma pamata pa īpašām cenām
  • Avārijas tīrīšana
  • Nakts tīrīšana.
     Mēs braucam pa visu Latviju, un varam pat atbraukt uz Lietuvu vai Igauniju.

       Lai saņemtu cenu piedāvājumu - raksti bumbutirisana@kidbox.lv vai zvani +371 29215391 vai +371 27800013.
Video


Piezvani: +371 29215391