GALVENA

   Pie mums Jūs varat paņemt nomā atrakcijas un ballīšu aprīkojumu, ka arī iegādāties tematiskos vienreizējos traukus , dekorācijas, balonus ar hēliju un bez.


ATRAKCIJU  NOMA


   Esam priecīgi piedāvāt nomā mazuļu atrakcijas, ka arī ballīšu aprīkojumu. Mēs piedāvājam atrakcijas bērniem no 1 līdz 7 gadiem un ballīšu aprīkojumu jebkurai ballītei.
   Mūsu atrakcijas nodrošinās jautrību tavu bērnu ballītēs un tev nenāksies gudrot kā izklaidēt mazos viesus un pieaugušajiem būs vairāk brīva laika! Mūsu atrakcijas ir kompaktas, drošas un sagādās neaizmirstamu prieku Jūsu bērniem!
 Neuztraucieties, visas atrakcijas  ir tīras un dezinficētas saskaņā ar higiēnas prasībām.
PRECES BALLĪTĒM

   Ballītes!!!  Lai sagatavotos tām mēs tērējam daudz enerģijas, jo bez krāšņajiem momentiem dzīve būtu ārkārtīgi garlaicīga.
   Pats svarīgākais jautājums pirmssvētku rosībā: ko tādu izdarīt, lai radītu prieka gaisotni? Tieši tādēļ mēs paplašinājām mūsu pakalpojumu klāstu un sākam piedāvāt mūsu klientiem arī bērnu ballīšu preces.
   Tu taču piekritīsi tam, ka bez atribūtiem, smieklīgām izdomām, dāvanām, svētki nebūs tik neatkārtojami, koši un neaizmirstami! Mūsu E-veikala ballīšu preces un dekorācijas palīdzēs tev pārsteigt, izjokot, sasmīdināt  bērnus, draugus un tuviniekus.
KONTAKTI
Nadežda Ivanova 
Saimnieciskās darbības reģistrācijas numurs 06047910149
Pasūtījumu izsniegšana: Rīga, Skudru 42 (ieeja no Ilūkstes ielas)
Tālr. 29215391
E-pasts: rent@kidbox.lv , veikals@kidbox.lvPiezvani: +371 29215391